|
|
|
|
|
|
Edukacja wobec sporów o (po)nowoczesność. Lech Witkowski .
Cena: 80,00 zł - do uzgodnienia
Autor: Lech Witkowski.
Tom I Edukacja wobec sporów o (po)nowoczesność;
Tom II Edukacja i humanistyka. Nowe (kon)teksty dla nowoczesnych nauczycieli,
Tom III Między ...
|
Zł 79,00
|
< 7 godz. temu
|
|
|
|
Pedagodzy o sobie i o pedagogice. Red. Andrzej Bogaj
Redacja Andrzej Bogaj, Stefan M. Kwiatkowski, Pedagodzy o sobie i o pedagogice, Instytut Badań Edukacyjnych, Warszawa 2003.
Stan idealny! Na kilku stronach sporadycznie zaznaczenia ołówkiem. ...
|
Zł 15,00
|
< 7 godz. temu
|
|
|
|
Zrozumieć i polubić komputer
Autor Mariusz Jagielski, Zrozumieć i polubić komputer.
Stan idealny! Oprawa twarda. 450 stron. Polecam. W przypadku wysyłki pocztowej należy doliczyć około 12 zł (w zależności od wybranej formy ...
|
Zł 10,00
|
< 7 godz. temu
|
|
|
|
Język nowych mediów. Lev Manovich
Autor Lev Manovich, Język nowych mediów, Wydawnictwa Akademickie i Profesjonalne. Warszawa 2006.
Stan idealny! Na kilku stronach sporadycznie zaznaczenia ołówkiem. Polecam. W przypadku wysyłki ...
|
Zł 19,00
|
< 7 godz. temu
|
|
|
|
Psychologia nie dla psychologów. Zdzisław Sybilski
Autor Zdzisław Sybilski, Psychologia nie dla psychologów.
Stan idealny! Na kilku stronach sporadycznie zaznaczenia ołówkiem. Polecam. W przypadku wysyłki pocztowej należy doliczyć około 12 zł (w ...
|
Zł 17,00
|
< 7 godz. temu
|
|
|
|
Historia Gospodarcza Powszechna. Jan Szpak
Autor Jan Szpak, Historia Gospodarcza Powszechna, Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne. Warszawa 2003.
Stan dobry! Na kilku stronach sporadycznie zaznaczenia ołówkiem. Polecam. W przypadku wysyłki ...
|
Zł 15,00
|
< 7 godz. temu
|
|
|
|
EUROPA XX WIEKU. Zarys historii politycznej. Antoni Czubiński
Autor Antoni Czubiński, EUROPA XX WIEKU. Zarys historii politycznej, Wydawnictwo Poznańskie. Poznań 2003.
Stan idealny! Na kilku stronach sporadycznie zaznaczenia ołówkiem. Polecam. W przypadku ...
|
Zł 19,00
|
< 7 godz. temu
|
|
|
|
Jak przygotować dobry wniosek czyli jak skutecznie pozyskiwać...
Książka "Jak przygotować dobry wniosek czyli jak skutecznie pozyskiwać fundusze unijne..." Autor Anna Szymańska, Wydawnictwo Placet, Warszawa 2008.
Stan idealny! Polecam. W przypadku wysyłki ...
|
Zł 29,00
|
< 7 godz. temu
|
|
|
|
Wstęp do badań politologicznych. Andrzej Jan Chodubski
Wstęp do badań politologicznych. Andrzej Jan Chodubski. Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego. Gdańsk 2005.
Stan dobry! Polecam. W przypadku wysyłki pocztowej należy doliczyć około 12 zł (w ...
|
Zł 15,00
|
< 7 godz. temu
|
|
|
|
Piszę akademicką pracę promocyjną licencjacką, magisterską, d...
Piszę akademicką pracę promocyjną licencjacką, magisterską, doktorską. Krystyna Wójcik Wydawnictwo Placet. Warszawa 2005.
Stan dobry! W niektórych ważniejszych miejscach rys ołówkiem. Polecam. W ...
|
Zł 10,00
|
< 7 godz. temu
|
|
|
|
CHŁOPI (tomy I i II, III i IV) Władysław St. Reymont(Prószyński)
CHŁOPI (tomy I i II, III i IV) Władysław St. Reymont (Prószyński i S-ka)
Stan bardzo dobry! Polecam. W przypadku wysyłki pocztowej należy doliczyć około 12 zł (w zależności od wybranej formy ...
|
Zł 25,00
|
< 7 godz. temu
|
|
|
|
6 nawyków skutecznego szefa. Stephen E. Kohn, Vincent D. O'Conne
6 nawyków skutecznego szefa. Stephen E. Kohn, Vincent D. O'Connell. Wydawnictwo Helion 2006
Stan bardzo dobry! Oprawa twarda. Polecam. W przypadku wysyłki pocztowej należy doliczyć około 12 zł (w ...
|
Zł 25,00
|
< 7 godz. temu
|
|
|
|
Szantaż emocjonalny, Jak się obronić przed manipulacją i wyko...
"Szantaż emocjonalny Jak się obronić przed manipulacją i wykorzystaniem" Susan Forward, Donna Frazier, Przekład Małgorzata Trzebiatowska, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne Sp. z o.o., Sopot ...
|
Zł 22,00
|
< 7 godz. temu
|
|
|
|
"Szczęśliwe małżeństwo Wszystko co powinniście wiedzieć o szc...
"Szczęśliwe małżeństwo Wszystko co powinniście wiedzieć o szczerości, otwartości i zaangażowaniu w związek" Jon Carlson Don Dinkmeyer, Przekład: Anna Rozwadowska, Gdańsk 2008.
Stan idealny! ...
|
Zł 15,00
|
< 7 godz. temu
|
|
|
|
Dzieciobójstwo przestępstwo uprzywilejowane czy zbrodnia
"Dzieciobójstwo przestępstwo uprzywilejowane czy zbrodnia" Krystyna Marzec-Holka, Wydawnictwo Akademii Bydgoskiej, Bydgoszcz 2004.
Stan idealny! Polecam. W przypadku wysyłki pocztowej należy ...
|
Zł 19,00
|
< 7 godz. temu
|
|
|
|
Działania interpersonalne w pracy socjalnej I i II
Działania interpersonalne w pracy socjalnej I i II,
Charles D. Garvin, Brett A Seabury,
Biblioteka Pracownika Socjalnego,
Katowice 1998,
Tom I i Tom II.
Stan używany! Polecam. W przypadku ...
|
Zł 39,00
|
< 7 godz. temu
|
|
|
|
Podstawowe umiejętności w pracy socjalnej i ich kształcenie
Podstawowe umiejętności w pracy socjalnej i ich kształcenie,
Aleksander W. Nocuń, Jerzy Szmagalski,
Biblioteka Pracownika Socjalnego,
Katowice 1998.
Stan bardzo dobry! Polecam. W przypadku ...
|
Zł 19,00
|
< 7 godz. temu
|
|
|
|
Podręczniki LICEUM MATURA
Spis podręczników do sprzedania:
1. M. Fiałkowska, K. Fiałkowski, B. Sagnowska, „Fizyka dla szkół ponadgimnazjalnych”- zakres podstawowy. Wyd. ZAMKOR 10 zł
2. Gładysz M. - Historia III. Czasy ...
|
proszę o kontakt
|
< 8 godz. temu
|
|
|
|
Gry na PC
Gry na dvd / cd ... ORGINALNE !!! nie kopie - 50 plyt === 20,99 zł albo .... - 200 plyt (gry) + 100 plyt (progr) === 50,99 zł
|
Zł 20,99
|
< 8 godz. temu
|
|
|
|
"FANTASTYKA" - CZASOPISMO - od 1- szego do 87 - go numeru
WITAM! Pasjonujesz się lekturą - fantastyką ? Lubisz fantastykę ? Masz okazję ! Sprzedam czasopismo "FANTASTYKA" od 1-go numeru do 87-go z lat 1982 do 1989r. Aż 8 pełnych kompletnych roczników. Nie ...
|
Zł 149,00
|
< 8 godz. temu
|
|
|
|
"Ever" i "Błękitna godzina" (seria nieśmiertelni) Alyson Noel
Książki w bardzo dobrym stanie, raz czytane. "Ever" Pewnego koszmarnego dnia szesnastoletnia Ever Bloom traci w wypadku samochodowym najbliższą rodzinę. Od tej chwili staje się medium – słyszy myśli ...
|
Zł 45,00
|
< 9 godz. temu
|
|
|
|
"Podboje sukuba" Richelle Mead
Książka raz czytana i jest w idealnym stanie. Przybierają postać nieziemsko pięknych kobiet. Wabią mężczyzn i budzą w nich pożądanie. Sukuby - uwodzicielskie i mordercze demony. Miłość boli. Nikt nie ...
|
Zł 25,00
|
< 10 godz. temu
|
|
|
|
"Pamiętniki wampirów: Walka i Mrok" L.J.Smith
Książki raz czytane więc są w bardzo dobrym stanie. "Walka" Druga część wyjątkowej serii "Pamiętniki Wampirów" .Stefano przepadł bez śladu. Elena postanawia za wszelką cenę odnaleźć ukochanego. Damon ...
|
Zł 35,00
|
< 10 godz. temu
|
|
|
|
"Wampiry z Morganville:Przeklęty dom" Rachel Caine
Książka była raz czytana więc jest w idealnym stanie co widać na zdjęciu. Początek nowej serii dla nastolatków z najmodniejszego ostatnio gatunku Witajcie w Morganville. Po zachodzie słońca lepiej ...
|
Zł 23,00
|
< 10 godz. temu
|
|
|
|
"Gone. Zniknęli, faza pierwsza:niepokój" Michale Grant
Książka raz czytana, więc jest w dobrym stanie. Pierwszy tom znakomitej serii dla młodzieży, inteligentny, trzymający w napięciu thriller rekomendowany przez króla powieści grozy, Stephena Kinga. W ...
|
Zł 27,00
|
< 10 godz. temu
|
|
|
|
"Jak powstaje manga." Tom 1 i 2. WANEKO
Mam do sprzedania dwa tomy "Jak powstaje Manga". Tom1: Początki, tom2: Postacie bohaterów. Rok wydania: 2001. Wydawnictwo: WANEKO. Bardzo fajne poradniki dla początkujących rysowników mangi. Mi się ...
|
Zł 43,00
|
< 10 godz. temu
|
|
|
|
"Zorza północna" Philip Pullman
Na podstawie tej książki powstał film "Złoty kompas". Książka bardzo fajna, wciąga. Okładka troszkę podniszczona, ale nie tak żeby nie można było jej czytać. Książka z 1998 roku. Lyra spędza swoje ...
|
Zł 13,00
|
< 10 godz. temu
|
|
|
|
"Pierwsza miłość" Francine Prose
Książka w bardzo dobrym stanie, twarda oprawa. Pierwsza miłość to mroczna, ale i niezwykle wzruszająca powieść poświęcona wiekowi dojrzewania. Jej główna bohaterka, nastolatka, musi się zmierzyć z ...
|
Zł 28,00
|
< 10 godz. temu
|
|
|
|
"1000 powodów żeby " 4 tomy + "Co kraj to inny całus" H.Ullrich
Przyjemna seria, szybko się czyta. Oto tytuły: 1000 powodów żeby się nie(przekreślone) całować 1000 powodów żeby nie(przekreślone) cierpieć z miłości 1000 powodów żeby nie(przekreślone) pisać listów ...
|
Zł 40,00
|
< 10 godz. temu
|
|
|
|
Seria "Szkoła gwiazd" tom 1-7 Cindy Jefferies
U mnie za 7 tomów jest 70 zł a w księgarni 133 zł więc warto!!! Książki są w super stanie. Szybko się czyta. Lektura fajna dla dziewczynek. Mi osobiście bardzo się podobała, czytałam serie jak miałam ...
|
Zł 70,00
|
< 10 godz. temu
|
|
|
|
"Zdumiewające przygody ABBY HAYES - Sięgnąć Gwiazd"
Niezwykle ciekawa książka dla dzieci,głównie dla dziewczynek,która opowiada o tym jak z marzenia da się osiągnąć cel w życiu,
-Napisane pamiętnikiem
-zawiera obrazki
-Czcionka dość duża
-Książka ...
|
Zł 10,00
|
< 11 godz. temu
|
|
|
|
Podręczniki do biologii, fizyki lub matematyki
Oddam podreczniki/ksiazki do biologii, fizyki, matematyki. Odbior w zakresie wlasnym.
|
za darmo
|
21/05/2012
|
|
|
|
BESTSELER ANNY GÓRNICKIEJ APTEKA NATURY SWIETNA KSIĄŻKA OKAZJA T
WITAM MAM NA SPRZEDAŻ BARDZO DOBRĄ KSIĄŻKĘ ANNY GÓRNICKIEJ APTEKA NATURY W KSIĄŻCE ZAWARTE JEST WSZYSTKO CO ZWIĄZANE ZE ZDROWIEM KSIĄŻKA POSWIECONA JEST DLA ZDROWYCH CO CHCĄ ZACHOWAC ZDROWIE DLA ...
|
Zł 40,00
|
21/05/2012
|
|
|
|
WINDOWS 95 PODRECZNIK URZYTKOWNIKA UNIKAT TANIO OKAZJA30
WITAM MAM NA SPRZEDAZ KSIĄŻKE WINDOWS 95 OPTYMALIZACJA URZYTKOWANIA MULTIMEDIA W BARDZO DOBREJ CENIE KSIŻKA JAK NOWA NIEZNISZCZOINA JAK KOMUŚ PASUJE ODBIÓR OSOBISTY RUMIA WYSYŁKA MOZLIWA KOSZT ...
|
Zł 30,00
|
21/05/2012
|
|
|
|
SAGA ZMIERZCH TANIO!!!
Mam do sprzedania Sagę Zmierzchu, czyli 4 książki- "Zmierzch" , "Księżyc w Nowiu" , "Zaćmienie" i "Przed Świtem". Książki są w miękkich okładkach, używane, ale bez widocznych oznak ...
|
Zł 100,00
|
21/05/2012
|
|
|
|
Tadeusz Cegielski - "Morderstwo w alei róż". Kryminał. NOWA.
Witam. Mam na sprzedaż książkę Tadeusza Cegielskiego - "Morderstwo w alei róż". Książka jest nowa.
|
Zł 25,00
|
21/05/2012
|
|
|
|
GRY PC
Sprzedam komplet gier widocznych na zdjęciu,całość 20zł.Odbiór we własnym zakresie lub możliwość wysyłki za ok 6 zł.
|
Zł 20,00
|
19/05/2012
|
|
|
|
GRY NA PC
SPRZEDAM W BARDZO DOBRYM STANIE,MAŁO UŻYWANE,PŁYTY CD- ROM Z GRAMI NA PC DLA DZIECI I NIE TYLKO. CENA ZA SZT. 2ZŁ RUMIA JANOWO NR TEL 721-494-386
|
Zł 2,00
|
19/05/2012
|
|
|
|
Świat wiedzy 8 segregatorów
Sprzedam serię Świat Wiedzy (razem 8 segregatorów): 1. Zwierzęta i rośliny (2 segregatory) 2. Nauka i technika 3. Atlas świata, quiz 4. Ciało człowieka 5. Historia świata 6. Planeta Ziemia 7. Sztuka ...
|
Zł 50,00
|
19/05/2012
|
|
|
|
Encyklopednia Popularna PWN 97r. - 10 tomów - stan idealny
Wszystkie 10 tomow. stan idealny. Cena do negocjacji.
|
Zł 200,00
|
18/05/2012
|
|
|
|
Neuroanatomia FitzGerald
Sprzedam książkę do Neuroanatomii. Kupiłam ją rok temu ale nie miałam okazji z niej skorzystać.
|
Zł 70,00
|
18/05/2012
|
|
|
|
Mam na sprzedaż książkę Doroty Zawadzkiej
Mam na sprzedaż książkę Doroty Zawadzkiej "I Ty możesz mieć super dziecko". W książce znajdują się porady do wychowywania dziecka.Powiem,że kilka porad wprowadziłam w życie dla syna i skutkują. ...
|
Zł 15,00
|
18/05/2012
|
|
|
|
TABLICE SZKOLNE"NAUKA O ZIEMI"
Spis tablic w zestawie: - AFRYKA; - AMERYKA PÓŁNOCNA; - AMERYKA POŁUDNIOWA; - AZJA; - AUSTRALIA; - EUROPA; - UKŁAD SŁONECZNY; - ŚWIATŁO I KOLORY; - PORY ROKU; - ATMOSFERA I WNĘTRZE ZIEMI; - DZIEJE ...
|
Zł 20,00
|
18/05/2012
|
|
|
|
Kapłanka w bieli - Trudi Canavan
Witam,
mam do zaoferowania książkę pod tytułem "Kapłanka w bieli" - Trudi Canavan. Jest to I tom, trylogii Czarnego Maga. Cykl książek fantasy, opisujący klasyczny świat magii, herosów, bogów i ...
|
Zł 29,90
|
18/05/2012
|
|
|
|
Ćwiczenia SUCCESS pre-intermediate (Activator) for MATURA
Sprzedam ćwiczenia Success Pre - Intermediate for Matura wydawnictwa "Pearson Longman" w dobrym stanie, wypełnione ołówkiem tylko w niektórych miejscach.
Zainteresowanych proszę o kontakt GG : ...
|
Zł 10,00
|
17/05/2012
|
|
|
|
Podręcznik Marketing Usług Turystycznych wyd. REA
Sprzedam podręcznik jak w tytule, stan dobry, używana sporadycznie.
Zapraszam :)
|
Zł 15,00
|
17/05/2012
|
|
|
|
Wstęp do prawoznawstwa
1) "Wstęp do prawoznawstwa" wydanie IV - Józef Nowacki, Zygmunt Tobor, Naukowa Oficyna Wydawnicza Katowice 1999
2) "Wstęp do nauk prawnych" wydanie II - Jolanta Jabłońska Bonca, Poznań 1996
|
Zł 15,00
|
17/05/2012
|
|
|
|
Rachunkowość zarządcza w hotelarstwie i gastronomii
Ryszard Kotaś, Sławomir Sojak
Wydawnictwo Naukowe PWN Warszawa 1999
oraz
"Rachunkowość przedsiębiorstw gastronomiczno-hotelarskich" Poznań 2000
|
Zł 15,00
|
17/05/2012
|
|
|
|
Turystyka i Hotelarstwo
Mam do zaoferowania książki z zagadnień turystyki i hotelarstwa:
1) "Organizacja pracy w hotelarstwie"- Krakowska Szkoła Hotelarstwa, Kraków 2001
2) "Organizacja ruchu turystycznego na wsi" - ...
|
Zł 60,00
|
17/05/2012
|
|
|
|
Matura success pre-intermediate
Mam do sprzedania książkę i ćwiczenia do języka angielskiego Matura success pre-intermediate
wydawnictwo Longman
|
Zł 60,00
|
17/05/2012
|